Mette Flauenskjold og Ronni Veng får hver dag i tre dager 10 000 kroner å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Hadsund.
Mette Flauenskjold og Ronni Veng får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Nykøbing Sjælland.
Mette Flauenskjold og Ronni Veng får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Lemvig.
Det er finaledag mellom Mette Flauenskjold og Ronni Veng. Tre dager på rad har de brukt 10 000 kroner hver på kunst, antikviteter og retroting. Ingenting er avgjørt før siste hammerslag!
Heine Bartsch og Helle Vilsbæk får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Sønderborg.
Vi følger duellantene Heine Bartsch og Helle Vilsbæk som er på handel i Faxe. De får hver dag, mandag til onsdag, 10 000 kroner å handle for, og etter fem timer blir deres funn vurderte av en ekspert.
Heine Bartsch og Helle Vilsbæk får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Rudkøbing.
Det er duket for finaledag for Heine Bartsch og Helle Vilsbæk. Tre dager på rad har de brukt 10 000 kroner hver på kunst, antikviteter og retroting.
Casper Svejstrup og Rikke Fog får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Ebeltoft og omegn.
Casper Svejstrup og Rikke Fog får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Ribe og omegn.
Casper Svejstrup og Rikke Fog får hver dag i tre dager 10 000 kroner hver å handle for. En vurderingsekspert kårer dagsvinneren, og på finaledagen blir funnene solgt på auksjon. Denne gangen er duellantene i Skjern og omegn.
Det er duket for finale mellom Casper Svejstrup og Rikke Fog. Tre dager på rad har de brukt 10 000 kroner hver på kunst, antikviteter og retroting.